O nas

Pokoje3city.pl to oferta wysokiego standardu mieszkań i pokoi, zaprojektowanych i urządzonych z myślą o nauce, domowej pracy i odpoczynku. Jesteśmy wsparciem dla najemców, którzy mogą liczyć na naszą pomoc w każdej sytuacji. Czuwamy i jesteśmy do dyspozycji o każdej porze! Konsultujemy, doradzamy, a kiedy trzeba naprawiamy – oddelegowując naszego Pana konserwatora złotą rączkę. Jesteśmy projektantami dobrych cen i umów, dlatego wiele rzeczy zawieramy w oferowanych kosztach, bez ukrytych mikro druczków. Sami uwielbiamy się otaczać pięknymi rzeczami, dlatego na bieżąco odświeżamy mieszkania, by żyło się  w nich przyjemniej.

Przed podpisaniem umowy, robimy pozytywną weryfikację najemców, dlatego masz pewność mieszanki pozytywnej energii i dobrego towarzystwa. Czasami jesteśmy surowi, dlatego nie tolerujemy głośnych imprez, ale spotkania w gronie znajomych – jak najbardziej! Pamiętaj, że Twój kolega zza ściany ma egzaminy. Lubimy porządek, dlatego każdy z najemców ma przypisane własne indywidualne konto – dzięki temu, mamy jasny podgląd na wszystkie wpłaty.  Jesteśmy słowni – nigdy nie zmieniamy płatności w trakcie trwania umowy.

Wprowadzasz się na gotowe, oddajemy do użytku pełne wyposażenie, oprócz pościeli – bo sami byśmy nie chcieli, spać pod kołdrą, pod którą spał ktoś inny. Ponadto nie chcemy narzucać naszym najemcom, pod czym mają spać, Ty wolisz kołdrę syntetyczną, a My puchową pierzynkę.

Lubisz prezenty? Ba, kto nie lubi! My bardziej lubimy je dawać, dlatego naszym najemcom z okazji Świąt, sprezentujemy małe co nieco. Aby było jeszcze milej, dorzucamy zniżki, np. do restauracji, pubów, barów. A teraz prawdziwa bomba – współpracujemy z uczelniami i mamy dla Ciebie z tej okazji kilka benefitów!

Jesteśmy gadułami, Ty też? Ekstra, wpadaj do naszego biura na pogawędki, a jeśli masz za daleko, albo pogoda nie dopisuje – dzwoń.

I na koniec najważniejsze – wszyscy jesteśmy równi! Nie dzielimy najemców ze względu na płeć, wiek, pochodzenie, poglądy, wyznanie, kolor skóry, wzrost, wagę, brak zarostu lub uwielbienie dla długiej brody. Dla nas każdy z Was jest ekstra, super, piękny! <3

Ustawa o prawie lokatorów jest dla nas bardzo ważna, a właściciele naszych mieszkań są członkami stowarzyszenia Mieszkanicznik, które ma za zadanie podnoszenie kultury najmu. Co to oznacza? Każdy z właścicieli prowadzi firmę zgodnie z surowymi wytycznymi stowarzyszenia. My natomiast przejmujemy funkcję prelegentów, ucząc i edukując, jak wynajmować mieszkania. Można nas posłuchać m.in. na  targach mieszkaniowych i innych imprezach branżowych.